Satış Sonrası Hizmetler

Satış sonrası hizmetlerimizi, gelişen ve değişen dünyada, müşterimizin %100 memnuniyet beklentisini karşılamak amacı ile yüksek teknoloji ve kalite kullanarak sosyal sorumluluk bilinci içerisinde yönetiyoruz. Yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin tüm servis ve yedek parça isteklerine güçlü bir kadro ile hızlı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine en hızlı sürede cevap verebilecek alt yapıya ve donanıma sahip uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

MONTAJ
MONTAJ
Yurtdışı müşterilerimiz için yerinde montaj imkanı sağlıyoruz.
YEDEK PARÇA
YEDEK PARÇA
10 yıl yedek parça sağlama garantisi veriyoruz. Yedek parçalarımız kalite ve güvenlik standartlarına uygun üretilmekte olup ekipmanlarımızın düzgün ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar.
BAKIM VE ONARIM
BAKIM VE ONARIM
Araçlarımızın periyodik olarak yapılması gereken bakımlarını ve kullanıma bağlı olarak aşınan sarf malzemelerini paket halinde çalışma saati veya yıl olarak müşterimize avantajlı şekilde veriyoruz. Araçların bakım takibini müşteri yerine biz yapıyoruz. Bu yöntemle araçlar daha uzun ömürlü ve sorunsuz hizmet verirken müşterimizin maddi avantaj sağlamasına katkıda bulunuyoruz.
OPERATÖR EĞİTİMİ
OPERATÖR EĞİTİMİ
Ürün teslimlerinde ve istek olması durumunda teslimden sonra operatör eğitimleri verilmektedir. Ayrıca meslek içi eğitimlerle çalışanlarımızın hidrolik, mekanik ve elektronik bilgilerini güncelliyoruz.
UZATILMIŞ GARANTİ VE SERVİS SÖZLEŞMESİ
UZATILMIŞ GARANTİ VE SERVİS SÖZLEŞMESİ
Kullanım koşullarına ve çalışma saatlerine göre değişebilen yurt içinde ve yurt dışında sabit veya uzatılabilen imalat ve işçilik hatalarına karşı garanti veriyoruz.
Formu Doldur
En iyi teklifi bulmak için Kademe satış departmanı ile iletişime geçin.
Daha Fazla Soru?